Güncel Aktiviteler


Sinemamızda Bu Hafta

Linkler

Menemen Lisesine Belediyeden Tam Destek


Menemen Lisesi İzmir’de Liseler arası düzenlenen Halk Oyunları yarışmasında aldığı birinciliğin ardından, Denizlide katılacakları Bölge finalleri öncesi Menemen Belediye Başkanı Tahir ŞAHİN’İ makamında ziyaret etti; İzmir’deki başarılarının verdiği mutluluğu Başkan Tahir ŞAHİN ile paylaşan ekip, Başkan ŞAHİN’DEN destek sözü aldı. Menemen Lisesi’nin ilçeye kazandırdığı bu başarıyı kendileriyle paylaşmalarından duyduğu memnuniyeti 
Menemen Lisesine Belediyeden Tam Destek

 

         Menemen Lisesi İzmir’de Liseler arası düzenlenen Halk Oyunları yarışmasında aldığı birinciliğin ardından, Denizlide katılacakları Bölge finalleri öncesi Menemen Belediye Başkanı Tahir ŞAHİN’İ makamında ziyaret etti; İzmir’deki başarılarının verdiği mutluluğu Başkan Tahir ŞAHİN ile paylaşan ekip, Başkan ŞAHİN’DEN destek sözü aldı.

 

         Menemen Lisesi’nin ilçeye kazandırdığı bu başarıyı kendileriyle paylaşmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Menemen Belediye Başkanı Tahir ŞAHİN, “ilçemiz eğitim kurumlarının gerek eğitimde, gerekse sosyal aktivitelerdeki başarıları hepimizi mutlu ediyor. Bu başarıyı biz yerel yöneticiler ile paylaşmaları ayrı bir onur, Menemen Belediyesi olarak; Sosyal Belediyecilik anlayışımız gereği ilçemizdeki eğitim kurumlarına her türlü yardım ve desteği sağlamak bizim olmazsa olmazımız” dedi.

 

        

          Denizli’de yapılacak olan bölge finallerinde Menemen Lisesi Halk Oyunları ekibine başarılar dileyen Başkan ŞAHİN, ekibin Menemen’e kazandırdığı başarıların herkese gurur verdiğini, Türkiye Şampiyonasında da başarıların devamını beklediklerini ifade etti. 

 

         Belediye ziyaretine Okul Aile Birliği üyeleri, Halk Oyunları ekibinden öğrenciler ile birlikte gelen Okul Müdürü Mehmet Emin Aydın, Menemen Lisesi bünyesinde 2007 yılı Eylül ayında kurulan Halk Oyunları ekibinin her yıl büyük başarılara imza attığını, gittiği, katıldığı yarışmalarda Menemen’i  en iyi şekilde temsil etmeye, tanıtmaya çalıştıklarını söyleyerek; “bu yıl İzmir’deki başarımızın ardından yaşadığımız bu sevinci ilçemizin Belediye Başkanı Sayın Tahir ŞAHİN ile de paylaşmak istedik. Sayın Başkan yaptığımız, düzenlediğimiz, katıldığımız birçok faaliyette maddi-manevi her anlamda yanımızda, ilçemiz okullarının, eğitim ve sosyal aktivitelerine her tür desteği veriyor” dedi.

 

         Denizlide 14 Mart Pazar günü yapılacak yarışmaya rahat gidip gelebilmeleri için Menemen Belediyesi tarafından kendilerine otobüs tahsisi yapıldığını belirten Menemen Lisesi Müdürü Mehmet Emin Aydın, çalıştırıcılığını Yasemin-Erdinç Antika’nın yaptığı, 16 Kız, 16 erkek öğrenciden oluşan Halk Oyunları Topluluğunun “Zeybek” gösterisi ile finale katılacağı yarışmada,  Denizli’de alacakları başarılı sonucun ardından Türkiye Finallerine katılacaklarını söyledi.

 


 
Menemen Belediyesi © 2008
Şehit Kemal Cd.No:5 Menemen - İZMİR
Telefon: (232) 832 16 65 Faks: (232) 832 00 06  
www.menemen.bel.tr - iletisim@menemen.bel.tr