MEBGEM Ulukent 3. Şubesi
Menemen Belediyemiz, Merkez ve Asarlık şubeleri ile öğrencilere ücretsiz eğitim verildiği Gençlik Eğitim Merkezi’nin (MEBGEM) 3. Şubesini Ulukent’te açıyoruz.
Ulukent Şube Müdürlüğümüzün 2.katında hizmet verecek merkezimiz 9 sınıftan oluşacak. Sınıflarımızda, 8.sınıf, 12.sınıf ve mezun grubu öğrencilerimiz ücretsiz bir şekilde eğitim görecekler.3 şubemiz ile birlikte bu hizmetimizden faydalanacak öğrenci sayımız 1500’ün üzerine çıkarmayı hedefliyoruz.
![](/Upload/images/WhatsApp%20Image%202022-05-25%20at%2010_37_26.jpeg)